Facebook Twitter

 • Organizatorzy
  PZM - ASN

  Auto Moto Klub Limanowa SOS PZMot

  Powiat Limanowski Miasto Limanowa Gmina Limanowa

   

 • Partner główny
  Małopolska


  Tauron
 • Partnerzy
  Bukovina

   

  Autoremo

   

  Gold Drop

   

  ROWE Motor Oil

   

Bezpłatna kontrola samochodów w Limanowej

10. Wyścig Górski Limanowa Przełęcz pod Ostrą to gratka dla fanów motorsportu oraz okazja do sprawdzenia stanu swojego samochodu. ProfiAuto wraz z Lim-Cars zorganizują podczas wydarzenia PitStop – bezpłatną akcję dla kierowców, podczas której będzie można skorzystać z porad specjalistów oraz przygotować pojazd do letniego sezonu.

Lato za kierownicą to nie tylko pora na czyszczenie klimatyzacji, ale również weryfikację ustawienia świateł, stanu ogumienia czy hamulców. Niektóre elementy można sprawdzić samemu, kontrolę innych warto powierzyć fachowcom. W dniach 28–29 lipca na rynku w Limanowej wszyscy chętni wykonają przegląd za darmo.

W mobilnym namiocie serwisowym ProfiAuto PitStop mechanicy skontrolują poziom płynów eksploatacyjnych i oleju, stan hamulców, ogumienia i zawieszenia, układ elektryczny i kierowniczy, akumulator oraz oświetlenie. Nowością będą kontrole płynu chłodniczego, filtra kabinowego (mogącego stanowić pożywkę dla grzybów i pleśni) oraz temperatury wrzenia płynu hamulcowego. Układ chłodzący w samochodzie również jest bardzo istotny. Brak odpowiedniej ilości płynu chłodzącego może doprowadzić do przegrzania silnika. To jedne z wielu rzeczy, na które specjaliści będą zwracać uwagę kierowców planujących wyjazd na wakacje samochodem.

– Zapraszamy zmotoryzowanych kibiców wyścigu oraz wszystkich kierowców na rynek w Limanowej, gdzie wspólnie ze specjalistami dokonamy profesjonalnego przeglądu samochodu i odpowiemy na nurtujące pytania – mówi Leszek Król z firmy Lim-Cars, należącej do sieci ProfiAuto – Zainteresowanie poprzednimi edycjami PitStopu pokazuje coraz większą świadomość kierowców na temat tego, jak sprawny technicznie pojazd przekłada się na bezpieczeństwo – dodaje.

ProfiAuto PitStop to także okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Na uczestników biorących udział w akcji czeka wiele niespodzianek i drobne upominki. Organizatorami wydarzenia są: marka ProfiAuto, firmy ATE, MANN-FILTER, OSRAM i VARTA oraz LIM-CARS.

 

 

###

 

O ProfiAuto:

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje już ponad 1400 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop. Marka jest również sponsorem zespołu ProfiAuto Racing Team, biorącego udział w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz pomysłodawcą programu „Projekt Warsztat” emitowanego na antenie TVN Turbo.

Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

 

[inf. prasowa]

Dodaj komentarz
 • Współorganizatorzy
  Wojewódzka Małopolska Rada BRD

  MORD Kraków

  MORD Nowy Sącz

  MORD Tarnów Szpital Powiatowy w Limanowej Limanowski Dom Kultury
 • Patron medialny
  TVP Sport TVP 3

    

  TVP Kraków RMF FM

    

  UMA GSMP